Välkommen att höra av dig till oss. Kontakta någon av oss eller fyll i formuläret till höger.

Laserstans TechPro AB
Ågatan 37
Box 73
SE – 233 22 Svedala
Sweden

Telefon:        040 – 45 96 00
Fax:             040 – 42 14 09

Hemsida:    www.laserstans.se

E-post:       info@laserstans.se

Ordrar:       order@laserstans.se

Offert:        offert@laserstans.se

Fakturor:    faktura@laserstans.se

för den snabbaste behandling använd ovanstående e-postadresser.

 

Våra kontaktpersoner

Mikael Ericsson : VD

Mikael Ericsson

VD

Tel: 040-45 96 05

E-mail: mikael.ericsson@laserstans.se

Ewa Bergkvist : Ekonomiansvarig <br>& Kvalitet

Ewa Bergkvist

Ekonomiansvarig
& Kvalitet

Tel: 040-45 96 03

E-mail: ewa.bergkvist@laserstans.se

Angelica Grubmüller : Ekonomiassistent <br>& Miljö

Angelica Grubmüller

Ekonomiassistent
& Miljö

Tel: 040-45 96 12

E-mail: angelica@laserstans.se

Thord Ogenborn : Försäljning & Teknik

Thord Ogenborn

Försäljning & Teknik

Tel: 040-45 96 20

E-mail: thord.ogenborn@laserstans.se

Rickard Nilsson : Prod. Beredning

Rickard Nilsson

Prod. Beredning

Tel: 040-45 96 15, 070-32 49 269

E-mail: rickard.nilsson@laserstans.se

Stefan Lindgren : Prod. Beredning

Stefan Lindgren

Prod. Beredning

Tel: 040-45 96 16, 070-94 99 616

E-mail: stefan.lindgren@laserstans.se

Marco Tesorieri : Programmerare

Marco Tesorieri

Programmerare

Tel: 040-45 96 19

E-mail: marco.tesorieri@laserstans.se

Neil Flaherty : Programmerare / IT

Neil Flaherty

Programmerare / IT

Tel: 040-45 96 17

E-mail: neil.flaherty@laserstans.se

Anders Sundholm : Produktionsansvarig

Anders Sundholm

Produktionsansvarig

Tel: 040-45 96 13, 070-84 24 190

E-mail: anders.sundholm@laserstans.se

Susanne Ericsson : Produktionsassistent

Susanne Ericsson

Produktionsassistent

Tel: 040-45 96 11

E-mail: susanne.ericsson@laserstans.se

Kristian Körner : Arbetsledare/Laser

Kristian Körner

Arbetsledare/Laser

Tel: 040-45 96 18, 0765-26 84 08

E-mail: kristian.korner@laserstans.se

Fredrik Karlsson : Svetsansvarig/Arbetsledare

Fredrik Karlsson

Svetsansvarig/Arbetsledare

Tel: 040-45 96 02, 076 - 88 26 224

E-mail: fredrik.karlsson@laserstans.se